Yeni Mah.Karadeniz Cad. No: 17 Altınordu-ORDU

Hakkımızda

Şirketimiz 1970 yılında OTO İKİLER KOLL.ŞTİ. ünvanı ile ORDU'da minibüs yedek parça grubunda ticaret hayatın başlamış ve değişen Pazar şartları doğrultusunda minibüs pazarına en iyi,kaliteli ve dürüst hizmet vermeyi prensip edinmiştir. Otomotiv pazarının ve ekonominin gelişimine paralel büyüme gösteren şirketimiz 1992 yılında aynı sektörde madeni yağ,filtre ve kamyon aksamı satışı yapan ATADEM KOLL.ŞTİ.'ni de satın alarak 2 ayrı şirket ile hizmet sunmaya devam etmiş ve ürün yelpazesini geliştirmiştir. 1996 yılın LASSA ve BRİDGESTONE lastikleri bayiliği ile ticaret hayatında yükselen bir satış grafiği göstermiş ve Ordu'da oto lastik pazarında büyük bir paya sahip olmuştur. 

Bugün 30 un üzerinde personelimiz,3 ayrı sanayi sitesinde şubelerimiz,yaklaşık 2000 m2 alana sahip mağaza ve servislerimizle müşterilerimize insana ve topluma saygı prensibi esas alarak 5000'in üzerinde ürün çeşidimizi sunmak daha iyi hizmet verebilmek için çalışıyoruz. 

Demirler Otomotiv İnş.Turz.Gıda Akar.Orm.Ür.Paz.Tic.Ve San.A.Ş

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/SzDeV94El8I" title="YouTube video player" frameborder="0" allow="accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture" allowfullscreen></iframe>

Randevu Başvurusu
Çalışma
Ortaklarımız